.
Strona główna | Współpraca

Współpraca

Redakcja portalu www.dachyplaskie.info.pl serdecznie zaprasza do współpracy.
Wszelkie informacje prasowe należy kierować na e-mail:
dachy@pcbmedia.pl

Wydawnictwo Difin istnieje na polskim rynku wydawniczym od 1991 roku. Od tej pory jesteśmy jednym z wiodących edytorów publikacji z zakresu prawa, ekonomii, rachunkowości, podatków zarządzania, marketingu i finansów, a ostatnio również socjologii i psychologii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do praktyków jak i teoretyków. Naszym atutem jest pewna, rzetelna informacja poparta doświadczeniem naszych autorów, znawców tematu, profesjonalistów z czołowych polskich uczelni, jak również praktyków. Do chwili obecnej wydaliśmy kilkaset poczytnych tytułów, sprzedanych w tysiącach nakładów, zaufało nam tysiące Czytelników, którzy ciągle powracają do naszych pozycji książkowych, wyrażając zadowolenie i pozytywne opinie dotyczące prezentowanych treści. Książki z naszej oferty napisane są jasnym i zrozumiałym językiem, czytelnie objaśniają poszczególne zagadnienia, a warsztat naukowy i duże doświadczenie dydaktyczne autorów zapewnia profesjonalizm i pewne treści merytoryczne.
Wydawnictwo Difin jest ponadto czołowym, wydawcą podręczników kierowanych do szkół ponadgimnazjalnych.

Specjalistyczny portal DACHY.ORG to baza wiedzy kierowana zarówno do specjalistów, indywidualnych inwestorów, wykonawców, producentów branży dekarskiej jak i wszystkich innych osób zmagających się z budową domu czy remontem dachu.
DACHY.ORG to codzienne aktualizacje, nowości branżowe, specjalistyczne porady i opinie eksperta dostępne za jednym kliknięciem.

DEKARZE.PL to pierwszy internetowy sklep specjalistyczny w Polsce skierowany do profesjonalistów branży dekarskiej.
Sklep DEKARZE.PL dzięki swojej szerokiej ofercie produktowej zapewnia szybki i łatwy dostęp do ponad 2000 narzędzi i maszyn. Profesjonalne doradztwo gwarantuje dokonanie trafnego zakupu, a kompleksowa obsługa to pewność realizacji oczekiwań klienta.

PSDZ jest organizacją naukowo-techniczną skupiającą przedstawicieli wielu branż, zajmujących się tematyką dachów zielonych, w tym przedstawicieli ośrodków naukowych, architektów, producentów, wykonawców, dystrybutorów materiałów, inspektorów nadzoru oraz rzeczoznawców. Od 2009 roku Stowarzyszenie jest członkiem Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Dachów Zielonych (ang. European Federation of Green Roof Associations-EFB), a od 2010 r. jest członkiem nadzwyczajnym Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Jednym z głównych celów organizacji jest rozwój idei tworzenia dachów zielonych w Polsce oraz utworzenie platformy współpracy podmiotów zajmujących się planowaniem, projektowaniem, tworzeniem, użytkowaniem, naprawą, produkcją i dostawą materiałów oraz badaniem i promowaniem dachów zielonych. Więcej szczegółowych informacji na temat działalności Stowarzyszenia można znaleźć na stronie www.psdz.org.pl.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

Portal 4budowlani.pl jest prężnie rozwijającym się medium na rynku budowlanym. Codziennie informujemy o wydarzeniach spotkaniach i sympozjach z branży budowlanej. Portal jest podzielony na działy, w których każdy znajdzie sobie coś ciekawego dla siebie. W aktualnościach - artykuły z branży, nowości, relacje z targów. Kalendarium to dział z informacjami kiedy i gdzie odbędą się targi budowlane, spotkania inżynierów, architektów. Media przedstawiają czasopisma, które każdy z nas powinien czytać. Wzory pism to pisma gotowe do pobrania za DARMO, m.in. umowy o prace budowlane, umowy finansowe, dzierżawy czy najmu. W dziale prawo budowlane są zawarte wszystkie rozporządzenia i ustawy jakie dotyczą branży budowlanej. Oprogramowanie dla firm to dział z programami dla architektów elektryków, inżynierów, projektantów. Nowością jest galeria foto, która umożliwia firmom jak i użytkownikom dodawanie albumów z swoimi pracami. Wejdź zobacz ocen. Masz firmę zapisz się do katalogu branżowego firm budowlanych.

Główną funkcjonalnością portalu Panorama Nieruchomość jest możliwość przeglądania i dodawania bezpłatnych ogłoszeń z zakresu sprzedaży, wynajmu, kupna i najmu nieruchomości w całym kraju. Poza wspomnianą możliwością bezpłatnego dodawania i wyszukiwania ogłoszeń, warto zwrócić uwagę na na ciekawe artykuły z branży budownictwa i pokrewnych, na forum można podyskutować na temat zarówno utrzymania jak i budowy nieruchomości. Przedsiębiorcy znajdą tutaj także coś dla siebie - bezpłatny katalog firm pozwoli pozyskać nowych klientów.

Pierwszy numer kwartalnika TYNKI ukazał się w 2008 roku. Zarówno on jak i kolejne wydania zdobyły sobie rzeszę stałych Czytelników.
Publikowane w każdym wydaniu informacje, nie tylko pomagają w wyborze odpowiednich produktów czy sprzętu, ale pokazują ich prawidłowe zastosowanie. W „Tynkach” nie brakuje także opisów realizacji. Pokazywane są także często popełniane błędy np. podczas aplikacji systemów ociepleniowych i udzielane wskazówki jak ich uniknąć.
W działach „Sprzęt” i „Produkty” znajdują się opisy nowości, właśnie wprowadzanych na rynek oraz już znanych, ale zasługujących na bliższe omówienie. Tak jak w przypadku innych wydawnictw również z TYNKAMI związana jest storna internetowa www.tynki.com.pl. Znajdą tam Państwo artykuły pochodzące z kwartalnika. Istnieje również możliwość zamówienia prenumeraty.

BUDOWNICTWO.BIA.PL to profesjonalna strona zawierająca wszystkie informacje, które mogą być użyteczne dla firm działających w branży budowlanej. Można tu znaleźć nie tylko wiadomości dotyczące budownictwa i architektury, ale też mnóstwo aktualnych ofert firm budowlanych oraz rozbudowane forum z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi działalności w branży. BUDOWNICTWO.BIA.PL – to specjalistyczne narzędzie, które pomoże w rozwoju Twojej firmy!

Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Serwis jest całkowicie bezpłatny.
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Odwodnienia zewnętrzne dachów o pokryciu bitumicznym Odwodnienia dachów płaskich - najczęściej popełniane błędy Trwały taras Jak dobrać papę termozgrzewalną? Bezpieczne odwadnianie awaryjne dachów płaskich przez attykę Obciążenie śniegiem obiektów budowlanych Świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych Stropodachy płaskie na blachach fałdowych z pokryciem z tworzyw sztucznych Zwody instalacji odgromowej na dachach budynków Odporność ogniowa warstwowych przekryć dachowych Membrana dachowa Dachgam - Niezawodny materiał na dachy płaskie Kształtowanie spadków w termoizolacji dachu płaskiego Membrany hydroizolacyjne z PVC - zasady układania Płynna folia hydroizolacyjna Enkopur Sąd pod papą Zakład papy na dwa razy Zielona ściana. Nowe rozwiązanie systemowe Optigrun Tarasy i balkony. Technologia płynnych folii firmy Enke-Werk Stan przedawaryjny płyty balkonowej i projekt naprawy Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje? Architektura ogrodowa z zielonymi dachami Mocowania na dachach płaskich zgodnie z nową normą wiatrową - Wytyczne DAFA Łączniki dachowe Podciśnieniowy system odwodnień dachów płaskich Technologie dachów użytkowych na bazie membran epdm Ocieplenie stropodachu bez mostków termicznych Innowacyjna powłoka ochronno-dekoracyjna na balkony i tarasy Enketop Bezpieczeństwo pożarowe przekryć dachowych Hydroizolacja stropu garażu podziemnego Wykrywanie nieszczelności dachów płaskich