.
Strona główna | ProduktyZdzierak do papy

Zdzierak do papy

Zdzierak do papy Scrap’ Air to pneumatyczne narzędzie nadające się do wszechstronnego wykorzystania w budownictwie.

Docenią go wszyscy ci, którzy muszą zrywać stare powłoki, skuwać resztki betonu, płytki ceramiczne, betonowe wylewki itp. Zdzierak nadaje się także m.in. do zrywania starych warstw papy z podłoża. Narzędzie jest lekkie, poręczne i posiada prostą konstrukcję. Producent wyróżnia trzy serie zdzieraków: żółtą – do prac z drewnem, czerwoną – do usuwania tynków, kafelków itp. oraz niebieską – do wszelkich prac związanych z podłożami, dachami płaskimi itp. Poszczególne serie różnią się rozmiarami, mocą i wytrzymałością.


W skład kompletnego zestawu wchodzą: rękojeść, oliwiarka, złącze do kompresora oraz noże. Całość jest oferowana w specjalnych walizkach. Dystrybutorem w Polsce jest firma Melle.

Źródło: Dachy Płaskie, nr 4 (5) 2009


CZYTAJ WIĘCEJ

Papy bitumiczne - ich rodzaje i zastosowanie
Zakład papy na dwa razyDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Odwodnienia zewnętrzne dachów o pokryciu bitumicznym Odwodnienia dachów płaskich - najczęściej popełniane błędy Trwały taras Jak dobrać papę termozgrzewalną? Bezpieczne odwadnianie awaryjne dachów płaskich przez attykę Świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych Obciążenie śniegiem obiektów budowlanych Stropodachy płaskie na blachach fałdowych z pokryciem z tworzyw sztucznych Zwody instalacji odgromowej na dachach budynków Odporność ogniowa warstwowych przekryć dachowych Membrana dachowa Dachgam - Niezawodny materiał na dachy płaskie Kształtowanie spadków w termoizolacji dachu płaskiego Płynna folia hydroizolacyjna Enkopur Membrany hydroizolacyjne z PVC - zasady układania Tarasy i balkony. Technologia płynnych folii firmy Enke-Werk Zakład papy na dwa razy Zielona ściana. Nowe rozwiązanie systemowe Optigrun Sąd pod papą Stan przedawaryjny płyty balkonowej i projekt naprawy Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje? Architektura ogrodowa z zielonymi dachami Mocowania na dachach płaskich zgodnie z nową normą wiatrową - Wytyczne DAFA Łączniki dachowe Technologie dachów użytkowych na bazie membran epdm Innowacyjna powłoka ochronno-dekoracyjna na balkony i tarasy Enketop Ocieplenie stropodachu bez mostków termicznych Podciśnieniowy system odwodnień dachów płaskich Bezpieczeństwo pożarowe przekryć dachowych Hydroizolacja stropu garażu podziemnego Wykrywanie nieszczelności dachów płaskich