.
Strona główna | BranżaRIFF Warszawa 2015

RIFF Warszawa 2015

RIFF, Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury - Dachy, Fasady, Izolacje, jedno z najważniejszych wydarzeń międzynarodowych, w czasie którego zostaną zaprezentowane przykłady najlepszych praktyk w architekturze europejskiej, odbędzie się w Warszawie 12 października 2015 r., w Hotelu Marriott.

Expo Konferencja Architektury, organizowana przez ABplus Events, przedstawi publiczności szereg najbardziej imponujących projektów elewacji, dachów i izolacji na świecie, szczegółowo wyjaśnione przez ich autorów, nagradzanych architektów i budujących z doskonałymi wynikami.

Prezentacje, znajdujące się w programie Expo Konferencji, skupiają się na innowacyjnych konstrukcji fasad, projektach dachów i pracach izolacyjnych wykonanych w budynkach najwyższej klasy.
Duże projekty są przedstawione z różnych perspektyw przez czołowe biura architektoniczne na świecie, które biorą udział w konferencji zorganizowanej w konwencji holistycznego wydarzenia poświęconego współczesności i przyszłości w dziedzinie fasad, dachów i izolacji.

Specjalnymi Gośćmi RIFF Warszawa 2015 będą włoscy architekci Massimiliano i Doriana Fuksas, założyciele Studio Fuksas, jednej z najwybitniejszych międzynarodowych firm architektonicznych na świecie. Podczas wydarzenia, wystąpienia będą mieli wysoko nagradzani spikerzy międzynarodowi oraz jeden z najbardziej znaczących polskich architektów.

RIFF edycja 2015 w Warszawie
będzie miejscem spotkania dla ponad 200 architektów, projektantów, deweloperów i właścicieli projektów, liderów na rynku budowlanym, firm opracowujących rozwiązania dla elewacji, dachów i izolacji budynków.

Inspirujące prezentacje nagradzanych projektów architektonicznych elewacji i dachów oraz projektów izolacyjnych przedstawione podczas konferencji uzupełni tematyczna wystawa prezentująca innowacyjne materiały i techniki stosowane.

Szczegółowe informacje na temat uczestnictwa w audytorium podczas konferencji oraz obecności na wystawie tematycznej znajdują się tutaj .

RIFF jest jedną z szeregu 14 międzynarodowych Expo Konferencji Architektury organizowanych przez ABplus Events od 2010 r., obok INGLASS, LAUD, GIS, CONTRACTOR - wydarzenia organizowane co rok w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. 

Dodatkowe informacje dotyczące RIFF Warszawa są dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia: http://warsaw.ieriff.eu/.

Skupiając w jednym miejscu setki architektów i deweloperów działających w Europie, Azji i w Stanach Zjednoczonych Ameryki, profesjonalne wydarzenia organizowane przez ABplus Events promują projekty, osiągnięcia i najnowsze przykłady dobrych praktyk w dziedzinie architektury i budownictwa.

Szósta edycja RIFF odbędzie się 12 października 2015 r., po szeregu innych cieszących się powodzeniem wydarzeń, zorganizowanych w Polsce przez Abplus: GIS Warszawa Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury Wnętrz i Designu (9 lutego 2015 - druga edycja); INGLASS Warszawa Międzynarodowa Expo Konferencja dotyczącą stosowania szkła w architekturze i budownictwie oraz LAUD Warszawa Międzynarodowa Expo Konferencja poświęconą architekturze krajobrazu i urbanizmowi (27 Maja 2015- druga edycja).

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą RIFF tutaj.

Źródło i zdjęcie: RIFF
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Odwodnienia zewnętrzne dachów o pokryciu bitumicznym Odwodnienia dachów płaskich - najczęściej popełniane błędy Trwały taras Jak dobrać papę termozgrzewalną? Bezpieczne odwadnianie awaryjne dachów płaskich przez attykę Świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych Obciążenie śniegiem obiektów budowlanych Stropodachy płaskie na blachach fałdowych z pokryciem z tworzyw sztucznych Zwody instalacji odgromowej na dachach budynków Odporność ogniowa warstwowych przekryć dachowych Membrana dachowa Dachgam - Niezawodny materiał na dachy płaskie Kształtowanie spadków w termoizolacji dachu płaskiego Płynna folia hydroizolacyjna Enkopur Membrany hydroizolacyjne z PVC - zasady układania Tarasy i balkony. Technologia płynnych folii firmy Enke-Werk Zakład papy na dwa razy Zielona ściana. Nowe rozwiązanie systemowe Optigrun Sąd pod papą Stan przedawaryjny płyty balkonowej i projekt naprawy Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje? Architektura ogrodowa z zielonymi dachami Mocowania na dachach płaskich zgodnie z nową normą wiatrową - Wytyczne DAFA Łączniki dachowe Technologie dachów użytkowych na bazie membran epdm Innowacyjna powłoka ochronno-dekoracyjna na balkony i tarasy Enketop Ocieplenie stropodachu bez mostków termicznych Podciśnieniowy system odwodnień dachów płaskich Bezpieczeństwo pożarowe przekryć dachowych Hydroizolacja stropu garażu podziemnego Wykrywanie nieszczelności dachów płaskich