.
Strona główna | ProduktyMontaż odwadniania awaryjnego dachów nie musi być trudny

Montaż odwadniania awaryjnego dachów nie musi być trudny

Awaryjny system odwadniania dachów w systemie podciśnieniowym. Pierwszy gotowy do montażu zestaw SitaDSS Indra do awaryjnego odwadniania podciśnieniowego przez attykę na rynku polskim.
Firma Sita Bauelemente wprowadza na rynek polski pierwszy zestaw do awaryjnego odwadniania podciśnieniowego Sita.

Zestaw jest przeznaczony do odwadniania awaryjnego dachów według normy PN-EN 12056-3 i DIN 1986-100 dachów użytkowych i nieużytkowych w systemie podciśnieniowym.


SitaDSS Indra charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością sięgającą 17,3 l/s.

Dzięki zestawowi SitaDSS Indra montaż systemu odwadniania awaryjnego w systemie podciśnieniowym jest opłacalny również na powierzchni poniżej 1000 m2. Niezwykle płaska konstrukcja o wysokości 98 mm doskonale pasuje do zabudowy w izolacji termicznej.


Wszystkie akcesoria znajdują się już w komplecie w jednym kompletnym żółtym kartonie Sita. Dzięki temu montaż systemu podciśnieniowego jest niezwykle prosty i szybki.

W zestawie znajduje się wpust skośny z fabrycznie montowanym kołnierzem, koszyk żwirowy z systemem Airstop, element spiętrzający SitaMore, korpus izolacyjny z poliuretanu, płyta paroiziolacyjna oraz komplet rur wraz z kolanem i opaskami zaciskowymi rur ze stali nierdzewnej.


Źródło i zdjęcia: Sita Bauelemente

CZYTAJ WIĘCEJ

SitaBauelemente GmbH członkiem DAFA
Przepust attykowy SitaEasy - dwie możliwości montażu
SitaEasy Go - klin spadkowy nie stanowi już problemu. Nowy wpust attykowy w ofercie Sita
Sita staje się mobilna
System podciśnieniowego odwadniana dachów SitaDSS IndraDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Odwodnienia zewnętrzne dachów o pokryciu bitumicznym Odwodnienia dachów płaskich - najczęściej popełniane błędy Trwały taras Jak dobrać papę termozgrzewalną? Bezpieczne odwadnianie awaryjne dachów płaskich przez attykę Świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych Obciążenie śniegiem obiektów budowlanych Stropodachy płaskie na blachach fałdowych z pokryciem z tworzyw sztucznych Zwody instalacji odgromowej na dachach budynków Odporność ogniowa warstwowych przekryć dachowych Membrana dachowa Dachgam - Niezawodny materiał na dachy płaskie Kształtowanie spadków w termoizolacji dachu płaskiego Płynna folia hydroizolacyjna Enkopur Membrany hydroizolacyjne z PVC - zasady układania Tarasy i balkony. Technologia płynnych folii firmy Enke-Werk Zakład papy na dwa razy Zielona ściana. Nowe rozwiązanie systemowe Optigrun Sąd pod papą Stan przedawaryjny płyty balkonowej i projekt naprawy Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje? Architektura ogrodowa z zielonymi dachami Mocowania na dachach płaskich zgodnie z nową normą wiatrową - Wytyczne DAFA Łączniki dachowe Technologie dachów użytkowych na bazie membran epdm Innowacyjna powłoka ochronno-dekoracyjna na balkony i tarasy Enketop Ocieplenie stropodachu bez mostków termicznych Podciśnieniowy system odwodnień dachów płaskich Bezpieczeństwo pożarowe przekryć dachowych Hydroizolacja stropu garażu podziemnego Wykrywanie nieszczelności dachów płaskich