.
Strona główna | ProduktySitaEasy Go - klin spadkowy nie stanowi już problemu. Nowy wpust attykowy w ofercie Sita

SitaEasy Go - klin spadkowy nie stanowi już problemu. Nowy wpust attykowy w ofercie Sita

W ofercie firmy Sita Bauelemente pojawił się nowy produkt do odwadniania głównego lub awaryjnego dachów płaskich o nazwie SitaEasy Go. Jest on uzupełnieniem oferty Sita w zakresie odwodnień attykowych. SitaEasy Go z poliuretanu, z odlewanym i wykształconym pod kątem 45° korpusem umożliwia bezkonfliktowy i szybki montaż w przypadku dachu z montowanym klinem spadkowym.

To nowatorskie na rynku polskim rozwiązanie jest ukłonem w stronę wykonawców i ich sugestii, na które Sita stara się znaleźć rozwiązanie - zgodne z normami i przepisami. SitaEasy Go, jak wszystkie produkty firmy Sita, posiada fabrycznie montowany kołnierz przyłączeniowy z papy bitumicznej, umożliwiający szybki i w 100% szczelny montaż oraz połączenie z membraną dachową.

Pozostawienie miejsca w korpusie na klin spadkowy zamontowany przy ścianie attykowej powoduje, iż montaż elementu jest łatwy i szybszy, niż przy tradycyjnych przelewach attykowych. Wpust SitaEasy Go dostępny o średnicy DN100/110 może być montowany jako typowy rzygacz lub z podłączeniem do orurowania zewnętrznego. Uzupełnieniem wpustu SitaEasy Go - w razie potrzeby - jest regulowany kosz ochronny.

Źródło i zdjęcia: Sita Bauelemente

CZYTAJ WIĘCEJ

SitaBauelemente GmbH członkiem DAFA
Przepust attykowy SitaEasy - dwie możliwości montażu
Oszczędność czasu w jednym elemencie
Sita staje się mobilna
System podciśnieniowego odwadniana dachów SitaDSS Indra
Montaż odwadniania awaryjnego dachów nie musi być trudny
Montaż wpustu z kołnierzem zaciskowym może być szybki i łatwy - Sita Trendy z kołnierzem zaciskowymDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Odwodnienia zewnętrzne dachów o pokryciu bitumicznym Odwodnienia dachów płaskich - najczęściej popełniane błędy Trwały taras Jak dobrać papę termozgrzewalną? Bezpieczne odwadnianie awaryjne dachów płaskich przez attykę Świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych Obciążenie śniegiem obiektów budowlanych Stropodachy płaskie na blachach fałdowych z pokryciem z tworzyw sztucznych Zwody instalacji odgromowej na dachach budynków Odporność ogniowa warstwowych przekryć dachowych Membrana dachowa Dachgam - Niezawodny materiał na dachy płaskie Kształtowanie spadków w termoizolacji dachu płaskiego Płynna folia hydroizolacyjna Enkopur Membrany hydroizolacyjne z PVC - zasady układania Tarasy i balkony. Technologia płynnych folii firmy Enke-Werk Zakład papy na dwa razy Zielona ściana. Nowe rozwiązanie systemowe Optigrun Sąd pod papą Stan przedawaryjny płyty balkonowej i projekt naprawy Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje? Architektura ogrodowa z zielonymi dachami Mocowania na dachach płaskich zgodnie z nową normą wiatrową - Wytyczne DAFA Łączniki dachowe Technologie dachów użytkowych na bazie membran epdm Innowacyjna powłoka ochronno-dekoracyjna na balkony i tarasy Enketop Ocieplenie stropodachu bez mostków termicznych Podciśnieniowy system odwodnień dachów płaskich Bezpieczeństwo pożarowe przekryć dachowych Hydroizolacja stropu garażu podziemnego Wykrywanie nieszczelności dachów płaskich