.
Strona główna | BranżaSita Bauelemente GmbH członkiem DAFA

Sita Bauelemente GmbH członkiem DAFA

W kwietniu br. firma Sita Bauelemente została oficjalnie członkiem wspierającym Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.
"Uczestnictwo w tym Stowarzyszeniu jest kolejnym potwierdzeniem najwyższej jakości elementów do odwadniania i wentylacji dachów płaskich produkowanych przez naszą firmę oraz czytelnym sygnałem dla Kontrahentów poszukujących najwyższej jakości produktów zgodnych z obowiązującymi zarówno w Polsce jak i Europie normami i przepisami. Mamy nadzieję iż członkostwo oraz aktywne uczestnictwo w życiu Stowarzyszenia pomoże w propagowaniu systemowych i profesjonalnych rozwiązań SitaBauelemente służących do odwadniania dachów płaskich jak również najnowszych rozwiązań pojawiających się w ofercie naszej firmy" - napisali w komunikacie przedstawiciele firmy Sita Bauelemente GmbH.

Źródło: Sita Bauelemente GmbH


CZYTAJ WIĘCEJ

SitaEasy Go - klin spadkowy nie stanowi już problemu. Nowy wpust attykowy w ofercie Sita
Oszczędność czasu w jednym elemencie
Sita staje się mobilna
System podciśnieniowego odwadniana dachów SitaDSS Indra
Montaż odwadniania awaryjnego dachów nie musi być trudny
Montaż wpustu z kołnierzem zaciskowym może być szybki i łatwy - Sita Trendy z kołnierzem zaciskowymDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Odwodnienia zewnętrzne dachów o pokryciu bitumicznym Odwodnienia dachów płaskich - najczęściej popełniane błędy Trwały taras Jak dobrać papę termozgrzewalną? Bezpieczne odwadnianie awaryjne dachów płaskich przez attykę Świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych Obciążenie śniegiem obiektów budowlanych Stropodachy płaskie na blachach fałdowych z pokryciem z tworzyw sztucznych Zwody instalacji odgromowej na dachach budynków Odporność ogniowa warstwowych przekryć dachowych Membrana dachowa Dachgam - Niezawodny materiał na dachy płaskie Kształtowanie spadków w termoizolacji dachu płaskiego Płynna folia hydroizolacyjna Enkopur Membrany hydroizolacyjne z PVC - zasady układania Sąd pod papą Zakład papy na dwa razy Zielona ściana. Nowe rozwiązanie systemowe Optigrun Tarasy i balkony. Technologia płynnych folii firmy Enke-Werk Stan przedawaryjny płyty balkonowej i projekt naprawy Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje? Architektura ogrodowa z zielonymi dachami Mocowania na dachach płaskich zgodnie z nową normą wiatrową - Wytyczne DAFA Łączniki dachowe Technologie dachów użytkowych na bazie membran epdm Podciśnieniowy system odwodnień dachów płaskich Ocieplenie stropodachu bez mostków termicznych Innowacyjna powłoka ochronno-dekoracyjna na balkony i tarasy Enketop Bezpieczeństwo pożarowe przekryć dachowych Hydroizolacja stropu garażu podziemnego Wykrywanie nieszczelności dachów płaskich